BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4743240
nr 474 3240
Bordslampa
Figurin, Rokokoherre [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 juni 2007
kl 17:28:20
100 kr
150 kr
250 kr